Wolt spustil zákaznický program

  • Technologická společnost Wolt v Praze spouští po několika měsících testování nový program předplatného, který zákazníkům zajistí dopravu objednávek zdarma. Ušetří tak minimálně 29 Kč za každý nákup.
  • Cena měsíčního předplatného je 109 Kč a platí na objednávky z vybraných podniků, kterých je v současné době 1 700. Program by se měl v budoucnu rozšiřovat i do dalších měst.
  • Během testování se k Wolt+ připojilo už 5 000 aktivních předplatitelů, kteří v průměru ušetřili 289 Kč měsíčně. První dva týdny ho navíc mohou zákazníci vyzkoušet zdarma.

Nový program Wolt+

Finský Wolt, který spravuje komerční platformu na doručování jídla i dalšího zboží rozšiřuje svou nabídku služeb o nový zákaznický program Wolt+. Ten v rámci měsíčního předplatného ve výši 109 Kč pomůže zákazníkům ušetřit za dodatečné poplatky a z každého nákupu tak budou moci odečíst minimálně 29 Kč za dopravu. Výše úspory se odvíjí od využívání služby, v průměru během testování ušetřili předplatitelé Wolt+ 289 Kč za měsíc. V Praze si mohou uživatelé programu vybrat z 1600 restaurací a 100 obchodů včetně Wolt Marketu. V aplikaci jsou partnerské podniky Wolt+ označeny logem W+, díky kterému se v nabídce snadno orientuje.

V Praze je už 1700 Wolt+ podniků

K zapojení do Wolt+ jsme oslovili ty nejpopulárnější pražské podniky, které mají naši zákazníci dlouhodobě v oblibě a nyní tak mohou vybírat z nabídky 1700 prodejců. Do budoucna plánujeme portfolio restaurací i obchodů rozšiřovat o nové podniky, program navíc chceme přinést i zákazníkům z dalších měst,” říká Jan Foret, generální ředitel Woltu pro Českou republiku. Mezi vybrané podniky tak patří například restaurace La Taquería, Paprika nebo Souvlaki Bar. Program představí také nabídku burgerů z restaurací Dish a The Craft, o italskou kuchyni se postará například Lasagneria a Giallorossa a asijskou kuchyni pak nabídnou Bo District nebo Banh Mi Makers. Veganské pokrmy poskytne restaurace Chutnej a milovníky zmrzliny potěší například nabídka gelaterie Angelato. Členství v programu není časově omezené a uživatelé ho mohou kdykoliv ukončit. Součástí spuštění programu Wolt+ bude i měsíční zvýhodněná nabídka na objednávky v rámci obchodů Wolt Market. Každý zákazník s předplaceným Wolt+ programem, který v nich nakoupí nad 600 Kč, získá zpátky cashback v hodnotě 150 Kč na jeho další Wolt Market objednávku.

Vyplatí se i těm, kdo objednávají jen párkrát měsíčně

Členství ve Wolt+ se tedy vyplatí všem, kteří na Woltu v průměru vytvoří alespoň 3 objednávky měsíčně, v případě doručení na delší vzdálenost se pak díky odstupňované ceně za dopravu jejich počet ještě snižuje. „Službou Wolt+ chceme našim uživatelům poskytnout ještě příjemnější zážitek z nakupování díky sníženým dodatečným nákladům. Sloužit bude zejména věrným zákazníkům, kteří přes naši platformu objednávají často, vyplatí se ale i těm, kteří Wolt využívají jen párkrát měsíčně. Těm se totiž otevře možnost objednávat neomezeně bez poplatků za dopravu. Radost z programu mají také partnerské podniky, které očekávají nárůst objednávek. Program se nám osvědčil nejen během testování v Praze, ale i v rámci zavádění v dalších evropských zemích, kterými jsou například Norsko nebo sousední Polsko,” doplňuje Jan Foret.