Zboží z e-shopů doručí do 30 minut i na Štědrý den!

Wolt Drive rozšiřuje nabídku partnerů a dále expanduje

  • Partnerem služby Wolt Drive se nově stalo Ambiente, Albi, nebo Bombay Express.
  • Obchody, které mají e-commerce vyřešenou díky české službě Shoptet.cz, si od prosince mohou Wolt Drive stáhnout jako doplněk pro svůj e-shop a začít ihned doručovat.
  • Posiluje také nabídka v segmentu služeb skrze Wolt Drive se doručují opravené mobily či oděvy z čistírny.
  • Doručení do 30 minut i v období vánočních svátků

Společnost Wolt reaguje na zvyšující se poptávku po q-commerce službách, tedy online obchodech nabízejících doručování do několika minut od uzavření objednávky. V létě tohoto roku spustila službu Wolt Drive, která e-shopům zajistí expresní doručování zásilek do 30 minut prostřednictvím více než 8000 kurýrů. „Wolt Drive je v rámci českého trhu unikátní služba, kdy jako první poskytuje ultra rychlé doručení a navíc komplexní řešení, a to aniž by musel daný obchodník být v aplikaci Wolt. Díky síti kurýrních partnerů jsme schopni zajistit e-shopům doručení do 30 minut a to také ve vánoční sezóně, která bývá v rámci delivery výzvou,” říká Josef Dvořák, ředitel služby Wolt Drive pro Českou republiku.

 Slevomat doručil již stovky dárků a službu rozšířil do Brna

Mezi prvními se ke službě připojil Slevomat, největší prodejce cestování a zážitků na českém trhu, který nyní zákazníkům umožňuje expresní doručení dárků v Praze a nově i Brně. „Zákazníci často řeší dárky na poslední chvíli a díky Wolt Drive jim budeme schopni vyjít vstříc, pokud chtějí dárek opravdu rychle doručit v dárkovém balení. Nejzásadnější bude pro novou službu posledních 14 dní před Štědrým dnem, kdy očekáváme maximální zájem, odhadem tisíce doručených poukazů v expresním módu. A těší nás, že se podařilo službu rozšířit i pro brněnské zákazníky,” doplňuje Linda Vavříková, ředitelka dárkových příležitostí ve společnosti Slevomat.

Ambiente, Albi, ale také oblečení z čistírny

Od spuštění služby Wolt Drive se výrazně rozšířila nabídka v oblasti gastronomie, kde nově umožňuje expresní doručení svých produktů řetězec Ambiente, a to například v rámci cukrárny Myšák, Lokálu Dlouhá nebo Kuchyně.

Mezi partnery přibyl také Bombay Express, Zátiší Catering či italské speciality La Formaggeria a mnoho dalších. Zejména před Vánoci Wolt Drive očekává zvýšený zájem v oblasti dárkového zboží a zážitků, kdy budou moct zákazníci službu doručení zboží do 30 minut využít jak u Slevomatu, tak nově u obchodu s dárky Albi. Wolt Drive doručuje také z obchodů s alkoholem,  květinářství či sexshopu.

„Wolt Drive narozdíl od jiných doručovacích platforem navíc zahrnuje také segment služeb, kdy si zákazník může nechat dovézt oblečení z čistírny, nebo třeba opravenou elektroniku. V novém roce plánujeme službu rozšířit o segment potravin potřeb pro domácí mazlíčky či velkoobchody s kosmetikou a elektronikou. Potenciál růstu je obrovský, jsme stále na začátku, a to jak v rámci nabídky zboží, tak expanze do regionů, kterou v dalším roce plánujeme,” říká Josef Dvořák, ředitel Wolt Drive pro Českou republiku.