Wolt Market chce o Vánocích zjednodušit online nákupy

  • Wolt Market rozšiřuje svůj sortiment o nové značky potravin, hotových jídel, fitness doplňků stravy i spotřebního zboží.
  • V reakci na zvyšující se ceny potravin i dalšího zboží Wolt Market zmrazil ceny u více než 400 druhů zboží.
  • Součástí nabídky je nově také kategorie vánočního a mikulášského zboží.

Rozšíření nabídky potravin a nové oblíbené značky

Wolt Market rozšiřuje svou nabídku o nové značky i kategorie zboží. Dosud mohli zákazníci vybírat z téměř 4 000 položek včetně drogerie, kosmetiky, elektroniky, potřeb pro domácí mazlíčky, či lékárenského sortimentu. Nyní se k nim přidávají potraviny značky Fine Life, oblíbená ořechová másla Big Boy nebo fitness produkty z Nutrendu. Od listopadu jsou součástí nabídky tabákové výrobky zahrnující například klasické cigarety, zahřívaný tabák Heets a Glo či nikotinové sáčky Velo, dále pak značka prémiových svíček Yankee Candle nebo české nádobí Tescoma. Sortiment se rozšiřuje také o nabídku hotových jídel. K salátům a šťávám z Uga se nyní přidávají i plněné bagety, sendviče a české klasiky, jako je svíčková či rajská omáčka nebo kuřecí řízek s kaší.

„Wolt Market není pouze ‚večerka‘, která zákazníky do 20–30 minut zachrání, když jim doma dojde jedna potravina. V uvedeném čase dokážeme přivézt celý týdenní či středně velký nákup, čehož naši uživatelé čím dál častěji využívají,” říká Jana Trnovská, ředitelka Wolt Market pro Českou republiku a Slovensko.

Zmrazení cen u vybraných produktů

Wolt Market pro své zákazníky, kromě rozšíření sortimentu, připravil také zmrazení cen do konce roku u více než 400 druhů zboží. Jedná se o většinu mléčných výrobků, pečivo, maso, ale i vybrané trvanlivé potraviny a nealkoholické nápoje, drogerii a kosmetiku včetně pracích prášků, toaletního papíru či sprchových gelů. Do kategorie pak spadá také vybrané krmení pro domácí mazlíčky nebo druhy alkoholických nápojů. Některé produkty, jako jsou například mandarinky, pomeranče, citrony, ananas, cibule, kysané zelí a brambory, budou navíc v prosinci v prodeji za výhodnější cenu, a to až o 38 %. „Našim zákazníkům chceme zmrazením cen vybraného zboží ulehčit situaci před Vánoci a zareagovat tak na všudypřítomné zdražování. Proto jsme kromě zmrazení cen u vybraných výrobků připravili také výběr produktů, které budeme prodávat se slevou, a to včetně vánočního sortimentu,” dodává Jana Trnovská.

Vánoční a mikulášská nabídka

Součásti nabídky Wolt Marketu je nově také mikulášské a vánoční zboží jako například adventní věnce, girlandy, vánoční osvětlení, svícny, balicí papír, stuhy či třeba dárkové tašky. Pro zákazníky jsou připravené mikulášské balíčky, vánoční kolekce a dárkové sady, ale také vše nezbytné pro štědrovečerní večeři. „Doplnili jsme vánoční a mikulášský sortiment, abychom zákazníkům umožnili nakupovat pohodlně na jednom místě, a navíc s doručením do 30 minut od objednání. Nechybí cukroví, před Vánoci budeme mít čerstvé nemražené kapry a také speciální nabídku mražených ryb. Za sníženou cenu budeme nabízet také těsta na pečení. Wolt Market je tak pro každého zákazníka, který chce nakupovat přímo z domova, bez stresu, tlačení se v obchodech nebo objednávání několik dní předem, když neví, co bude v danou chvíli potřebovat,” doplňuje Jana Trnovská. Objednávat je možné přímo na Štědrý den a to v rozmezí od 8 do 15 hodin. Prodloužená provozní doba je pak 26. prosince (8:00-24 hodin), na Silvestra (8:00-2:00 hodin ráno) a na Nový rok (9:00-24 hodin).