V hlavní roli inovace: Super zoo chystá e-shop v novém kabátě

Lídr na trhu chovatelských potřeb Super zoo pro své zákazníky chystá novou modernější podobu e-shopu. Výběrové řízení na dodavatele eCommerce řešení vyhrála společnost PeckaDesign. V rámci projektu proběhne implementace nové technologie do všech e-shopů Plaček Group, které je Super zoo součástí, tedy i pro slovenský a lotyšský trh a další e-shopy vlastních značek.

Jedním z klíčových faktorů při výběru eCommerce dodavatele byla schopnost poskytnout kompletní služby od počátečního vývoje na špičkové úrovni až po analýzu a zefektivnění obchodní stránky projektu. „Při výběrovém řízení jsme se také zaměřili na schopnost splnit vyspecifikované funkce, které bychom rádi zákazníkům nabídli. Již nyní můžeme prozradit, že mezi ně bude patřit například výrazně rychlejší načítání webu, rozšíření možnosti dopravy nebo interaktivní pomocník, který pomůže s výběrem produktů,“ prozrazuje Pavel Kopřiva, marketing a e-commerce manager Plaček Group. V neposlední řadě byla důležitým kritériem flexibilita na straně dodavatele. Zejména pak agilní řízení celého projektu, které bylo při rozhodování rozhodujícím faktorem.

Skupina Plaček klade velký důraz na dostupnost, rozšiřování svých nabízených služeb a přibližování se zákazníkům. Ve svém segmentu se zaměřuje na expanzi a implementaci nových technologií, které nabízí svým zákazníkům nejen v České republice. „E-commerce je pro nás nejen důležitým prodejním kanálem, ale také významnou komunikační linkou směrem k našim zákazníkům. Chceme, aby měli možnost v jakýkoliv okamžik vstoupit do Super zoo, a to ať už fyzicky do prodejny, nebo virtuálně přes náš e-shop,“ dodává Pavel Kopřiva. Od nové podoby svých e-shopů skupina Plaček očekává nejen moderní a rychlejší technologické řešení, ale také možnosti nových funkcí, které ulehčí zákazníkům jejich nákupy. Spuštění projektu je naplánováno na druhou polovinu příštího roku.