Super zoo šetří přírodu a zavádí digitální účtenky

Po spuštění mobilní aplikace, které proběhlo začátkem letošního roku přidává Super zoo další funkci, a to možnost digitálních účtenek. Funkce digitální účtenka nabídne hned několik výhod, a to jak pro samotné zákazníky, tak i pro naši planetu.

Super zoo věří, že jeho zákazníci již mají s tímto způsobem nákupu zkušenosti z jiných řetězců, v aplikaci ho uvítají a jeho využívání se tak stane běžnou součástí jejich nákupů. Každý zákazník navíc jistě ocení mít všechny účtenky na jednom místě a stále po ruce, což mu ušetří čas i peníze. Zákazníci již nebudou muset schraňovat stovky papírových účtenek pro případnou reklamaci a jednoduše najdou každou ve svém účtu v mobilní aplikaci. Mimo jiné získá majitel přehled o měsíčních výdajích za svého mazlíčka.

Díky digitalizaci navíc Super zoo přispívá k šetření velkého množství papírů, a tedy i lesů. Nákupy pro mazlíčky se tak stanou ekologičtějšími. „Digitální účtenka je dalším krokem na cestě k ekologičtějšímu způsobu života a ochraně přírody, ke které se v Super zoo snažíme přispívat dlouhodobě. Příkladem je služba click & collect z e-shopu, kdy nemusíme zboží distribuovat po republice a nepoužíváme tak žádný obalový materiál. Kdyby se všichni zákazníci, kteří jsou členy našeho věrnostního programu family, rozhodli při placení pouze pro digitální účtenku, ušetřili bychom jenom za minulý měsíc asi 104 km účtenkového papíru. To je například vzdálenost z Prahy do Hradce Králové,“ říká Pavel Kopřiva, marketing a e-commerce manager Super zoo, který za vývojem celé aplikace stojí. Super zoo řeší také energetické úspory, a to například solárními panely na budovách centrály a skladů v Poděbradech. Zároveň ve svých prostorách mění osvětlení za úspornější LED a chystá výstavbu fotovoltaické elektrárny, která přinese úspory v provozu nabíjení manipulační techniky.

Mobilní aplikace Super zoo kromě digitální účtenky nabízí také přístup k věrnostní kartě family a spoustě speciálních slevových nabídek, které jinak nejsou zákazníkům dostupné. Kromě toho v ní najdete i navigaci na nejbližší prodejnu kdekoliv v ČR. Aplikace je také uživatelsky velmi příjemná.

Při vývoji aplikace jsme mysleli hlavně na to, aby její uživatelé nemuseli ztrácet čas klikáním a hledáním skrytých funkcí. Za první půl rok provozu mohu říct, že se nám podařilo splnit naše očekávání a máme radost, že je u našich zákazníků hojně využívána. Věříme, že všechny její funkce mají smysl a budeme dále pracovat na nových vylepšeních. Zkrátka uděláme vše pro to, aby byly nákupy v Super zoo pro naše zákazníky co nejpříjemnější a nejvýhodnější,“ dodává Pavel Kopřiva. Aplikaci Super zoo najdete zdarma ke stažení v App Storu i v Google Play.