E-shop BILLA rozšiřuje závozovou oblast o 88 000 domácností. Nabízí i širší sortiment, zejména čerstvých potravin

Řetězec BILLA úspěšně pokračuje v testovací fázi svého e-shopu a tento týden nově expanduje do nových okresů. Mimo Prahu a Brno je nyní možné si nechat dovézt nákup třeba do Mladé Boleslavi, Nymburku nebo Slavkova u Brna. Svůj nákup si tak může nechat doručit ke dveřím o 88 000 domácností více. Rozšíření doručovacích oblastí ale není zdaleka jedinou novinkou, kterou BILLA přichystala. Do sortimentu
e-shopu přidala 1 500 nových produktů. Zákazníkům z Brna a okolí nabídne i výrobky vlastní výroby, jako například čerstvé bagety.

BILLA dlouhodobě expanduje, aby byla dostupnější a každý zákazník našel svoji oblíbenou prodejnu takříkajíc za rohem. V březnu proto spustila nový e-shop, který byl v testovací fázi doposud dostupný v Praze a Brně. Oblast, kam si je možné nákup z e-shopu objednat, nyní řetězec rozšiřuje – nově například o Mladou Boleslav, Benátky nad Jizerou, Nymburk, Slavkov u Brna, Křenovice, Újezd u Brna a mnoho dalších.

„Zájem o vyzkoušení e-shopu BILLA během testu předčil naše očekávání. Díky velkému úspěchu a pozitivním ohlasům zákazníků rozšiřujeme působnost do nových oblastí ve Středočeském a Jihomoravském kraji,“ říká Liam Casey, generální ředitel společnosti BILLA ČR.

BILLA e-shop nabízí přes 8 000 výrobků včetně oblíbených privátních značek, na něž jsou lidé zvyklí z kamenných prodejen. V nabídce nechybí ani vybrané zboží, které je v akci a obměňuje se každý týden. Řetězec jde v nabízených službách svým zákazníkům ještě dále a přichází během testovací fáze s dalšími novinkami. Díky vysoké poptávce jsme se rozhodli rozšířit sortiment o 1 500 nových produktů čerstvého zboží, jako je ovoce, zelenina, mléčné a chlazené výrobky,“ říká Liam Casey.

Zákazníci z Brna a okolí navíc budou moci vyzkoušet zboží z vlastní výroby řetězce, konkrétně čerstvé bagety. „Uvidíme, jak se služba osvědčí. Pokud si ji zákazníci oblíbí, zvážíme rozšíření sortimentu například o vlastní zeleninové či ovocné saláty nebo sety na grilování,“ doplňuje Liam Casey. Novinkou bude rovněž to, že zákazníci budou moci zaplatit nákup při jeho převzetí rovnou kurýrovi. „Předpokládáme, že tato služba bude dostupná v horizontu několika týdnů,“ dodává.

BILLA e-shop je řízen z velkoskladů v Praze a Brně, díky čemuž se nákup dostane k zákazníkovi rychle, už 3 hodiny od objednání. Zaručuje vysokou kvalitu nejen čerstvého ovoce a zeleniny, ale i chlazeného, mraženého a suchého zboží.

Zákazníci navíc na e-shopu nepřicházejí o možnosti sbírat své body na BILLA Bonus kartu nebo je naopak uplatňovat ve všech věrnostních akcích. Nepřicházejí ani o oblíbené samolepky, které získávají při speciálních akcích a dále je směňují za produkty se slevou. Věrnosti a důvěry zákazníků si BILLA váží natolik, že šťastlivce, kteří v e-shopu provedou nákupy s pořadovými čísly 20 000, 20 001 a 20 002, odmění nákupem zdarma.

Otestovat e-shop může každý na webových stránkách www.shop.billa.cz. Minimální hodnota objednávky je 200 korun, přičemž svůj nákup si může zákazník převzít už za 3 hodiny od objednání s dopravou zcela zdarma. Na svůj první nákup navíc získá zákazník e-shopu 10% slevu a pozornost v podobě malého dárku.