Český e-shop s dárky Manboxeo rozšiřuje nabídku

  • Manboxeo přidává do svého portfolia hned několik nových personalizovaných produktů a další chystá
  • Na e-shopu je nově k dostání Giftboxeo – dárkový box přátelský k peněžence
  • Nově Manboxeo nabízí možnost vlastního potisku trička s dodáním už do druhého dne

Jednoznačným trendem v dárcích je personalizace a originalita. Řídí se tím také dárkový e-shop Manboxeo.cz, který rozšiřuje nabídku a nově nabízí zákazníkům širokou možnost personalizovaných dárků přímo na míru obdarovanému.

Manboxeo připravilo v duchu personalizace hned několik novinek – potisk triček s expresním dodáním do druhého dne nebo dárkové boxy Giftboxeo. Kromě oblíbené dřevěné bedny s páčidlem nebo její dámské varianty – truhly se zámečkem – tak do nabídky zařadí také cenově dostupnější variantu se stejně prémiových obsahem. „Díky velkému zájmu o Loveboxeo, dárkový box v designu srdce, který jsme začali nabízet na Valentýna, jsme se rozhodli vyhovět poptávce a zařadit do stálé nabídky další, cenově dostupnější dárkové boxy Giftboxeo. Hledali jsme neotřelý, ale přitom jednoduchý design. Testovali jsme mnoho tvarů a motivů a nakonec vybrali šestiúhelník, který je jednak praktický, ale také hezký.” komentuje Lukáš Legát a doplňuje: “Zároveň jsme samozřejmě hodně přemýšleli také nad samotným obsahem. Ten jsme volili tak, aby si na své přišel opravdu každý, od milovníků prémiových potravin po kvalitní kosmetiku. Na své si ale přijdou i například kafaři, pivaři nebo rybáři.“

Dárkový box přátelský k peněžence

Giftboxeo je unikátní koncept, kdy si zákazníci vyberou dárek přímo na míru obdarovanému. V prvním kroku si zákazník zvolí design, vybírat může z černobílého boxu s fotbalovým míčem, zelené krabice s čtyřlístkem, flanelovým potiskem v červených barvách nebo z fialové a modré varianty. V dalším kroku následuje výběr obsahu podle toho, co má rád nebo jaké jsou jeho záliby. Uvnitř každého boxu je navíc možnost osobního vzkazu nebo fotky. Box lze navíc díky pevnému a kvalitnímu kartonu použít také opakovaně nebo uchovat díky svému designu jako jedinečný doplněk – třeba jako box na fotky, vzpomínky a suvenýry z cest nebo sladkosti. Vedle Giftboxea má Manboxeo ve stálé nabídce i Loveboxeo, červený box ve tvaru srdce s romantickým obsahem.

Bedna plná světových piv

Vedle Giftboxea nabízí e-shop Manboxeo také dárkový set Beerboxeo plný pivních speciálů z celého světa. V prvním kroku si zákazník vybere druh piva, v nabídce jsou tři cenové úrovně pivních speciálů, ležáky a nealko piva. V druhém kroku se rozhodne, jestli chce box jen s pivem nebo i s tričkem s pivním motivem nebo pivním hrnkem, případně masovými delikatesami k pivu. Každé Beerboxeo lze navíc personalizovat přidáním fotografie, která z dárkového balení udělá nezapomenutelný unikát, který rozhodně neskončí v odpadkovém koši jako pouze jeden z obalů. Design každého boxu je navíc plný zajímavých informací o pivu, které ocení každý milovník zlatavého moku.

Vlastní tričko do 2. dne a rozšíření nabídky

Ve jménu trendu personalizace a neotřelých originálních dárků se Manboxeo do svého portfolia rozhodlo zařadit také možnost personalizovaného potisku triček s expresním dodáním již do druhého dne po celé ČR i Slovensku. Zákazníci si tak mohou vytvořit tričko zcela podle svých představ nebo využít některý z již předvolených motivů. „Motivy jsme, stejně jako ostatní sortiment na našem webu, vybírali tak, aby sedl co nejširšímu okruhu zákazníků. Vybírat můžete z řady vtipných a sarkastických motivů. Velký úspěch mají také trička s motivy piva nebo kávy. To mají Češi prostě rádi,“ říká Lukáš Legát. Manboxeo si navíc začalo tvořit síť jejich vlastních českých ilustrátorů, kteří pro ně tvoří nápadité a vtipné designy. Jejich tvorbu lze nalézt v kategorii “unikátní motivy”, nové designy stále přibývají. Ihned po spuštění personalizovaného potisku zaznamenalo Manboxeo silnou vlnu objednávek. Plánují proto posílení výroby. I nadále ale garantují expresní doručení do druhého dne, na kterém si jako firma zakládají a berou jako jednu ze svých předností oproti konkurenci.

Personalizace všech materiálů na jednom místě

U triček to ale nekončí. Manboxeo se chce stát vůbec prvním e-shopem na českém trhu, kde zákazníci najdou takto široké možnosti personalizace na jednom místě. “Velmi pečlivě vybíráme každý jednotlivý produkt. Vždy se jedná o zcela unikátní a kvalitní výrobky, na kterých potisk vydrží a gravírování vynikne” doplňuje Lukáš Legát. Postupně také začínají gravírovat na materiály jako dřevo, textil, sklo, kov, kůže, ale např. i kámen. „Jako první vlaštovku jsme na začátku léta přidali do nabídky dřevěné brýle s možností vlastního gravírování. Zakládáme si také na tom, aby bylo vše perfektní, včetně vycentrování nápisů a sebemenších detailů. Během jednoho měsíce jsme v podstatě vyprodali zásobu na celé léto, byl o ně obrovský zájem,“ popisuje Lukáš Legát. Nabídka je skutečně široká – kromě triček tak můžete pořídit originální hrneček s vlastní fotografií či textem, personalizovaný nerezový půllitr, břidlicové podtácky, dřevěné hodiny, kovové módní doplňky, personalizovanou koženou peněženku české výroby, placatku nebo třeba multitool nástroj pro všechny kutily a bude toho mnohem více… Díky personalizovaným dárkům jako jsou potisky nebo gravírování tak Manboxeo.cz nabízí svým zákazníkům další možnosti ve výběrů toho správného a originálního dárku.