Wolt zavádí v Praze nonstop provoz, vedle restaurací nabídne „ve dne v noci” i potraviny nebo květiny

  • Finská technologická společnost Wolt zavádí v hlavním městě nepřetržitou rozvážku z vybraných podniků.
  • Většina pražských zákazníků si tak nyní může objednávat v režimu 24/7 se stejným servisem, na který jsou zvyklí. Zákaznická podpora funguje po celou noc a je připravena pomoct zákazníkům v řádu několika minut.
  • V nabídce nechybí řetězce KFC, McDonald’s, Burger King či Pizza Hut a díky Wolt Marketu a dalším maloobchodním partnerům ani potraviny, květiny nebo potřeby na párty. Zákazníci si v nočních hodinách mohou vybírat z více než stovky podniků.

Nonstop rozvážka jídla, potravin a jiného zboží bude dostupná v rámci širšího centra a většina pražských zákazníků si tak může užívat nákupy také v nočních hodinách. To vše s průměrným doručením do 30 minut od objednání a se zákaznickou podporou fungující po celou noc.

 Intenzivně jsme pracovali na zpřístupnění doručení z podniků v Praze v režimu nepřetržité rozvážky a máme radost, že můžeme zákazníkům nabídnout možnost nechat si doručit jídlo, ale i další zboží prakticky neomezeně. Navíc chystáme zajímavé noční akce a speciální nabídky. Aktuálně si mohou zákazníci mezi 2 a 7 hodinou objednat s dopravou zdarma” popisuje Lenka Kmeťová, obchodní ředitelka českého Woltu, a dodává: V rámci zkušebního provozu se potvrdilo, že je největší poptávka v segmentu rychlého občerstvení – nejčastěji si lidé objednávali burgery a hranolky.”

Doručování jídla kdykoliv

Zákazníci mohou vybírat z nabídky řetězců rychlého občerstvení, jako je KFC, McDonald’s, Burger King či Pizza Hut, i pestré škály kebab stánků a dalších restaurací, ze kterých Wolt doručuje do brzkých ranních hodin. Z vybraných poboček pak funguje rozvážka neomezeně. V režimu 24/7 partnerští kurýři Woltu rozváží například z poboček KFC (Blaník, Národní, I. P. Pavlova), Burger King (I. P. Pavlova), Pizza Hut (Vodičkova) nebo McDonald’s (Muzeum).

 Nákup potravin i v noci
Součástí neomezené rozvážky Woltu jsou také potraviny z Wolt Marketu. Ten dosud nabízel rozvoz do půlnoci, ale ambici mít nepřetržitou nabídku potravin měl už od počátku. A jak ukázal zkušební provoz, zájem o ni byl veliký – Wolt Market se zařadil mezi nejoblíbenější „noční” podniky. Zákazníci si díky němu mohou objednat zásoby potravin při návratu z víkendu či dovolené, doplnit si snacky na noční mlsání, drinky na párty, nebo si nachystat detox balíček s vývarem, Vincentkou či uklidňujícím čajem. V rámci testování nočního provozu nebyla výjimečná ani objednávka úplně běžných potravin na snídani jako např. vajíček, jogurtů nebo pečiva. Wolt Market během posledního půl roku zároveň navýšil počet unikátních položek v některých pobočkách až o  30 % – v průměru jich jednotlivé pobočky nabízejí kolem 5 000.

Součástí neomezeného rozvozu bude i zboží od dalších partnerů, mezi něž patří Květiny Nonstop nebo Minimarket Budečská.