ShopMasters odhalí důležitost strategického rozhodování pro úspěšný rok 2023

Akce pro majitele e-shopů ShopMasters pokračuje ve své sérii přednášek, mastermindů a networkingu. Druhý event proběhne již 9. února v kancelářích společnosti Shoptet v pražském Karlíně. Zaměří se na strategické rozhodování i ověřené rady úspěšných firem a značek ze světa e-commerce, jako je Alza, Heureka nebo Zoot.

Protože první premiérový ročník ShopMasters potvrdil důležitost mastermind skupin, bude druhá akce probíhat ve stejném formátu. „Druhé setkání ShopMasters nabídne celkem šest mastermidů se zkušenými mentory. Každý mastermind se zaměří na jedno téma, o kterém budou zúčastnění e-shopaři diskutovat a vyměňovat si zkušenosti,” vysvětluje princip Jakub Stupka, jeden z organizátorů a COO marketingové platformy Ecomail.cz.

Řízené diskuze v limitovaném počtu deseti osob tentokrát povedou Tomáš Havryluk, bývalý předseda představenstva společnosti Alza; Honza Mayer, výkonný ředitel Heureky pro Česko a Slovensko; Jaroslav Kaucký, marketingový ředitel společnosti ZOOT; Kamil Demuth, zakladatel a CEO internetové platformy Scuk, Petra Stupková, zakladatelka advokátní kanceláře Legitas a Petra Císařová ze Zásilkovny. Zabývat se budou nejen nastavením vhodné marketingové strategie pro aktuální rok, ale také krizovým managementem nebo novými legislativními změnami.

Účastníci se mnou budou mít možnost prodiskutovat současné výzvy na trhu jako jsou snížená poptávka, rostoucí inflace, rozbité dodavatelské řetězce nebo vzestup marketplaces. I s ohledem na aktuální situaci společně probereme klíčové strategické kroky, které připraví e-shop na růst v roce 2023,” vysvětluje Honza Mayer, výkonný ředitel společnosti Heureka pro Česko a Slovensko.

Úvodní slovo si tentokrát na starost vezme CEO Shoptetu, Samuel Huba, který naváže přednáškou o aktuálních číslech na trhu e-commerce za rok 2022, které byly poprvé historicky v poklesu. Po něm budou následovat další dvě přednášky a zároveň rozdílné pohledy podnikatelů, kterými jsou Kristýna Křížová, CEO internetového obchodu s hračkami Agátin svět a Ruslan Skopal, CEO e-shopu Trenýrkárna. Oba popíšou nejzásadnější strategická rozhodnutí v byznyse, která jim pomohla vybudovat úspěšné e-shopy.

Organizátory pravidelných setkávání jsou společnosti Ecomail, Shoptet a Zásilkovna.

Více informací a vstupenky naleznete na webu www.shopmasters.cz.