Rohlík je tu pro zákazníky i přes státní svátky

Na každý rok připadá 8 státních svátků, kdy veškeré obchody nad 200 metrů čtverečních mají zavřeno, jak jim to nařizuje Zákon o  státních svátcích. Rohlík však funguje v běžném provozu, tudíž si zákazníci mohou objednat svůj nákup od 6:00 do 23:00, jak jsou zvyklí a Rohlík jim ho doveze už do 90 minut.

Lutfia Volfová, tisková mluvčí Rohlík.cz, říká: „Zákazníci jsou pro nás prioritou, a proto se snažíme dodat vždy tu nejpohodlnější službu. Dle interního průzkumu vyplývá, že o naši službu je o svátcích až o 30 % větší zájem. I přes vyšší poptávku, která o státních svátcích přichází, jsme ale připraveni doručit veškeré objednávky jako za běžného režimu.”

Rohlík počítá s až o ⅓ větším zájmem o svou službu než za běžných pracovních dnů. S těmito předpoklady však Rohlík pracuje a cíleně proto navýšil kapacity časových oken, kurýrů i zásob, aby zákazníci vyšší nápor nepocítili.

Během zmíněných 8 státních svátků navíc společnost dlouhodobě zaznamenává zvýšený zájem o svou službu v oblastech mimo velká města, kam lidé běžně jezdí za rekreací. Místa spjatá s turistickým ruchem tak v tomto období pro Rohlik.cz rostou až o 200 %. Jde například o Harrachov, Bedřichov nebo Jičín.

Rohlík slaví s vlaječkami

Vlaječky na auta nejsou jen pro fanoušky hokeje. Rohlik.cz nově uctí státní svátek trikolorou. Ve státní svátky tak uvidíte takto ozdobené nejen prostředky hromadné dopravy, ale také auta Rohlíku, která budou vozit nákupy zákazníkům.