Rohlik.cz hlásí rekordní vánoční prodeje a na Silvestra doveze nákup zákazníkům do 18:00

I o letošních Vánocích se mohli zákazníci spolehnout na internetového prodejce potravin Rohlik.cz, který jim doručoval vše potřebné pro klidné prožití svátků. O tom, jak je Rohlík populární svědčí i fakt, že dva dny před Vánoci tuto službu využilo přes 60 tisíc zákazníků. V pátek 23. 12. Rohlík rozvezl dokonce rekordních 31 321 objednávek. V předvánočním období si pak zákazníci zakoupili téměř 10 000 čerstvých kaprů. Letošní novinkou byl i rozvoz vánočním stromků, které potěšily více jak 1 000 rodin. Na pohodlný nákup se mohou zákazníci spolehnout i na Silvestra, kdy budou kurýři Rohlíku rozvážet do 18:00. 

Lutfia Volfová, tisková mluvčí rohlík.cz, k tomu dodává: “O letošních Vánocích do nás vložil důvěru rekordní počet zákazníků. Jsem moc ráda, že jsme jim mohli pomoci dopřát si ty nejpohodovější Vánoce a věříme, že jim usnadníme nakupování i na Silvestra. ”

 Na Silvestra až do 18:00

Chlazené šampaňské, led, hotové chlebíčky, vybrané delikatesy, silvestrovské dekorace nebo čočka a uzené na novoroční oběd. To vše a mnohem víc mohou zákazníci objednávat již nyní na Rohlik.cz. Kurýři budou nákupy doručovat ještě na Silvestra do 18:00, 1.1. pak od 12:00 do 22:00.

Zachraň jídlo a slevy na Rohlik.cz

Rohlik.cz se snaží předcházet zbytečnému plýtvání, a proto potraviny, které se neprodaly či se blíží jejich datum spotřeby, nabízí v sekci Zachraň jídlo. V té si zákazníci mohou zakoupit například sezónní cukrovinky se slevami 30 – 50 %. Velký odbyt v této sekci zaznamenalo i maso, u kterého se zde uskutečnilo zhruba 30 % prodejů. To znamená, že se každý den zachránilo zhruba 5 tun masa. Slevy na maso se však odvíjí od aktuální zásoby – od standardních 15 %, přes 50 % a v některých případech Rohlík.cz nabízel slevy dokonce až 95 %.

Slevy však nepřipadají pouze na potraviny. Výhodně si zákazníci mohou pořídit i kosmetické balíčky, balicí papíry, světýlka na stromeček či vybranou elektroniku se slevami až do 50 %.

Vánoční sortiment
Letos poprvé si mohli zákazníci na Rohlik.cz pořídit vše potřebné na Vánoce – od kapra až po stromek. Nyní Rohlík vyhlašuje výsledky tohoto pilotního projektu, díky kterému si o Vánocích mohlo dopřát čerstvého kapra doručeného kurýry až domů více jak 10 000 zákazníků a stromek více než 1 000 zákazníků.

Dárky
Nejen výborné potraviny, ale i dárky pro celou rodinu letos mohli zákazníci najít na Rohlik.cz. Velmi populární byly kosmetické sety, které pod vánočním stromkem našlo téměř 10 000 zákazníků.

Pomoc ostatním
O Vánocích je třeba myslet i na druhé. Tyto Vánoce se  spojil Rohlík s organizací Armáda spásy, se kterou připravil projekt Rohlíkovy ponožky na dobrou věc. V tomto balíčku se nacházely 2 páry ponožek za 200 Kč. Po zakoupení, jeden pár ponožek byl doručen zákazníkovi domů, druhý Armádě spásy, která ho věnuje lidem bez domova. Co víc, 100 Kč z částky putovalo na nákup nocleženky lidem v nouzi. Letos o Vánocích zákazníci skutečně pomáhali spolu s Rohlíkem, neboť se prodalo více než 1 700 ks ponožek. Ponožky pro dobrou věc zákazníci mohou nakupovat i nadále.