Největší moravská konference pro e-shopy a kamenné prodejny, které mají eshop, je tady

Pro mnoho e-shopů začíná pomalu, ale jistě těžké období. Ústup koronavirových opatření, začátek války na Ukrajině a s ní související nástup ekonomické recese pravděpodobně ukončí hody, které v e-commerce světě poslední dva roky panovaly. To vše se odrazí v nižší ochotě nakupovat ze strany spotřebitelů. Přesto je zde nemálo e-shopů, které se s nastalou situací vyrovnávají s grácií. Jak to dělají? I o tom bude konference E-commerce day 2022!

E-commerce day pomáhá e-shopům

Celodenní konference E-commerce day je určena nejen malým a středním e-shopům, ale i majitelům kamenných prodejen, které mají nebo uvažují založit vlastní eshop. Přední experti z různých oborů se vyjádří k tématům, která e-commerce komunitu aktuálně nejvíce pálí.

Již 8. října 2022 se tak v prostorách Impact hubu v Brně uskuteční druhý ročník této konference. Připraveno je 20 přednášek a 10 workshopů z oblasti marketingu, práva, účetnictví, logistiky, ale také inspirativní příběhy majitelů e-shopů, jež se s přicházející krizí nejlépe vyrovnávají.

Za konferencí v roli organizátorů stojí nezisková organizace GUG.cz, jejímž posláním je vzdělávat Česko. Provozovatelé e-shopů mají na akci vstup zdarma.

Motivací ke vzniku akce byla absence kvalitní celodenní oborové konference pro e-shopy na Moravě. To, jak po informacích, zkušenostech a příkladech z praxe prahnou e-shopaři nejen v Praze, ukázal obrovský ohlas prvního ročníku, který navštívilo přes 250 účastníků.

Více informací a registraci najdete zde: https://ecommerceday.cz/

Mezi mediálními partnery konference patří také MístoProdeje a portál Digibiz.