Drogerie DM – Expresní vyzvednutí: Nově i za 60 minut

Online shop dm.cz funguje už šest let a jeho obliba stále narůstá. Možnost expresního vyzvednutí objednávky v prodejně dm využívá třicet procent zákazníků nakupujících online. Zákazník si nyní může vybrat, zda chce mít objednané produkty přichystané ve zvolené prodejně k vyzvednutí za 60 nebo za 90 minut od zaplacení. Tento způsob vyřizování objednávek přitom šetří čas nakupujících, snižuje spotřebu obalového materiálu a v porovnání s klasickými online zásilkami i snižuje negativní vliv dopravy na životní prostředí.

dm boxy: Objednané zboží na dosah ruky

Jako první si dm box mohou už nyní vyzkoušet zákazníci v Českých Budějovicích v prodejně dm na Strakonické ulici. Další přibudou během dubna v Praze a v Brně.

„Nově zřízený dm box slouží k uložení zásilek pro expresní vyzvednutí a zásilek, které si zákazník objednal prostřednictvím aplikace Moje dm či online shopu dm.cz a jako místo doručení zvolil prodejnu dm. Vyzvedávání zásilek je intuitivní a ovládání zvládne zákazník samostatně bez pomoci spolupracovníků a spolupracovnic z prodejny.“

– Jiří Peroutka, manažer komunikace dm drogerie markt –

První dm box v Českých Budějovicích je umístěný uvnitř prodejny u východu, aby byl zákazníkům snadno přístupný. Projekt je nyní v pilotní fázi, a pokud se první dm boxy v Česku, na Slovensku a v Rakousku osvědčí, brzy se jich zákazníci dočkají i v dalších prodejnách.

Společnost chce díky oběma novinkám svým zákazníkům online nákupy ještě více urychlit a zjednodušit. Zároveň přitom klade důraz na jedinečný zážitek z nakupování, osobní kontakt a odborné poradenství, pro které právě tyto inovace vytvářejí větší prostor.