O nás

Digitální transformace je v mnoha společnostech stále ještě vnímána jako snaha o zavedení jednorázových ad hoc projektů, které mají za cíl pouze posílit vnímání značky jako digitálního inovátora. Digitalizace přitom ve skutečnosti dovede jakoukoliv firmu zásadním způsobem optimalizovat a zefektivnit - cestou automatizace, zlepšování procesů, úspory nákladů, zvýšené produktivity a identifikaci mezer ve starších systémech a procesech.

Firma může hovořit o tom, že prochází digitální transformací s přímým dopadem do výsledků podnikání pouze tehdy, pokud přestane digitalizaci vnímat pouze jako zavedení IT technologií tam, kde dosud zavedeny nebyly, ale prosadí komplexní, automatizované zlepšení vnitrofiremních i externích procesů. Inspirovat firmy k tomu, aby se jim to povedlo, je cílem tohoto webu.

Digibiz.cz proto přináší inspiraci a aktuální informace o trendech a novinkách v digitalizaci firem a o dopadech internetu věcí, umělé inteligence, machine learningu, deep learningu, principů průmyslu 4.0 a dalších novinky digitálního světa na zefektivnění firem a jejich lepší businessové výsledky.