Badge

Finalista ČERVEN 2022 (test)

1. MÍSTO – GLOBUS ČAKOVICE
Tuto prodejnu GLOBUS v Čakovicích jsme navštívili v čase předvánočního shonu. Nedávno prošla výrazným remodelingem, na který jsme byli velmi zvědaví. Při příjezdu na parkoviště jsme však žádnou změnu nezaznamenali. Ovšem již ve velkých rotačních dveřích bylo první pěkné sekundární vystavení. Následně nás ještě před vstupem uvítal displej zobrazující aktuální ceny zdejší čerpací stanice. A pak se to stalo – nastal velmi příjemný šok z nejlépe označených sekcí, jaké jsme kdy viděli. Metrová svítící písmena jsou čitelná přes celou obrovskou prodejní plochu, která je tak výborně přehledná díky nízkým regálům. Bohatá nabídka vánočních dekorací pak vhodným způsobem vybízela k nákupům. Třešničkou na dortu byl dostatek personálu v úseku čerstvých potravin dokonce ve slušivých uniformách s čepicemi a šátky. Zaznamenali jsme opravdu výborný zákaznický zážitek na světové úrovni.


2. MÍSTO – HAMLEYS NA PŘÍKOPĚ
Druhou příčku obsadilo v prosinci fenomenální hračkářství HAMLEYS. V roce 2016 se otevřely brány tohoto dětského snu v Praze v ulici Na Příkopě. Svojí velikostí se Hamleys Praha řadí k největším v Evropě. Jde o unikátní koncept obřího hračkářství spojeného se zábavním parkem. Oproti jiným si zde děti mohou většinu moderních hraček samy vyzkoušet a seznámit se s nimi. Jsou tu tisíce hraček rozdělených do jednotlivých oddělení, které jsou doprovázeny jak digitální, tak POP reklamou. Pro děti jsou také připraveny atrakce jako tobogán, virtuální realita, kolotoč, stánek s cukrovou vatou a další. Děti si tu užijí opravdu 4 patra té pravé zábavy.


3. MÍSTO – TRIEXPERT NA SMÍCHOVĚ
Třetí skončila v soutěži Visa Czech Top Shop 2021 za měsíc prosinec prodejna TRIEXPERT. Jedná se o prodejnu specializovanou na běh (a podle webu i plavání a cyklistiku). Běžecká prodejna na Smíchově (jedna ze sedmi) v Radlické ulici je trochu stranou od pěší zóny u metra i od obchodního centra. Aktivní sportovci si ji však jistě najdou – je zvenku dobře označena velkým logem a výloha je plná běžecké obuvi. Po vstupu nás v dolní části s běžeckými oděvy zaujal zejména unikátní prodejní nábytek. V horní části věnované obuvi je pak dominantním prvkem fragment sprinterské dráhy, na které lze boty vyzkoušet. Prodejna tím výborně komunikuje svoje tržní odlišení, kterým je vysoká specializace.


 Vítězům moc gratulujeme a zveme další účastníky – nominaci zajímavé prodejny můžete udělat velmi snadno – zasláním jejího názvu, přibližné adresy či polohy na email:  czechtopshop@mistoprodeje.cz.